fbpx
Дефіцит потужності в системі дещо скоротився, - Укренерго

Дефіцит потужності в системі дещо скоротився, – Укренерго

Діліться інформацією з друзями:

Дефіцит потужності в системі дещо скоротився завдяки збільшенню обсягів виробництва електростанцій. Про це 27 грудня повідомили з Укренерго.

Після аварійно-відновлювальних робіт включено в мережу блок на одній з теплових електростанцій, що постраждала під час однієї з останніх російських ракетних атак.

Втім, наявної потужності в системі все одно недостатньо, щоб задовольнити всі потреби споживачів в країні.

Тому що в енергосистемі водночас збільшився і рівень споживання. Це пов’язано з  поетапним поверненням в роботу електромереж, що були пошкоджені під час масованих атак, а також з відновленням енергетичної інфраструктури на деокупованих територіях. Відповідно збільшилась і кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено електропостачання, також зростає і обсяг споживання промисловості.

У зв’язку з цим до всіх областей доведені ліміти споживання. Їхнє перевищення призводить до необхідності застосування аварійних відключень для збалансування енергосистеми.

Також нагадуємо, що енергосистема країни пережила 9 ракетних атак та 12 атак БПЛА ворога і все ще потребує значних ресурсів та часу на відновлення. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Заживлені всі об’єкти критичної інфраструктури.

Не забуваємо, що ворог не збирається зупинятися у своїх намірах занурити країну в темряву. Енергетики готуються до будь-яких можливих сценаріїв та за будь-яких умов будуть відновлювати енергосистему. Кожен має бути готовим до різних ситуацій та подбати про тих, хто цього потребує.

читайте також: