fbpx
Літні табори.

Де можуть відпочити діти військовослужбовців

Діліться інформацією з друзями:

Незабаром — літні канікули. Де цього року безплатно або на пільгових умовах зможуть відпочити діти військовослужбовців?

Міністерство освіти встановило, що цього року вони розпочнуться 25 травня і триватимуть до 1 вересня.

І хоча кількість дитячих таборів в Україні у зв’язку із російською агресією та окупацією частини її території суттєво зменшилася, наші діти все ж матимуть можливість відпочити й оздоровитися. АрміяInform спробував з’ясувати, які дитячі табори цього літа безплатно або на пільгових умовах прийматимуть дітей військовослужбовців.

Літні табори, безплатні для дітей військовослужбовців

Перелік безплатних літніх таборів для дітей у 2023 році надає enableme.com.ua

У 2023 році кілька організацій відкрили набір у пільгові дитячі літні табори для реабілітації та відпочинку дітей. У цій статті ви зможете знайти інформацію про умови отримання безплатного відпочинку, а також контактну інформацію організаторів таборів.

Ukrainian Gen Camp

З 17 квітня у Карпатах почав роботу Gen.Camp — оздоровчо-освітній табір для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України. Це безплатна ініціатива, яку фінансує фундація Олени Зеленської.

Участь у таборі безплатна, реабілітація проводиться за кошти українських меценатів.

Хто може стати учасником Gen.Camp?

Діти віком 7-11 років, які мають яскраво виражені ознаки психологічної травми, спричиненої війною, та потребують якнайшвидшої допомоги.

Літній безплатний реабілітаційний табір «Небокрай»

Безплатний реабілітаційний табір для дітей був створений за ініціативи КАД «Небокрай», та проводиться за підтримки Благодійної Організації «БФ СЯГАЙ НЕБЕС», а також благодійників — фізичних та юридичних осіб як в Україні, так і за її межами.

Мета проєкту — надання безплатного відпочинку та створення сприятливих умов для швидкої реабілітації дітей, що постраждали від збройної агресії російської федерації в Україні.

Табір відбудеться влітку 2023 року на Закарпатті в Україні, в дві зміни. Перша зміна 1-16 липня, друга зміна 15-30 серпня 2023 року. Кількість дітей на зміні — до 60 дітей. Зміна триває 14 днів.

З дітьми будуть працювати професійні дитячі психологи, кемплідери-аніматори, спортивні інструктори та педагоги. Розроблена та відпрацьована активна дозвільна програма, мета якої швидко переключити свідомість дітей і повернути їх до умов мирного життя.

Хто може отримати відпочинок у таборі «Небокрай»?

Ви можете подати заявку на безплатну реабілітацію та відпочинок дитини віком 9-16 років, якщо з 24 лютого 2022 року вона ще не проходила реабілітацію в таборі «Небокрай».

Табір приймає дітей, що втратили близьких внаслідок військових дій, котрі перебували в окупації, знаходилися під щільними інтенсивними обстрілами, втратили житло.

Безплатно відпочиватимуть також діти, чиї батьки/батько воюють в зоні активних бойових дій. Якщо у Вас виникли питання щодо табору можна зв’язатися з організаторами за телефонами +38(095)277-75-72, +38(096)065-65-04, або надіслати питання на адресу nebokray.club@gmail.com

Табір Ранчо «Едельвейс»

За 2022 рік табір Ранчо «Едельвейс» у Карпатах прийняв 358 дитини безплатно. У 2023 році табір продовжує повертати дитинство маленьким українцям.

Хто може отримати безплатний відпочинок у таборі Ранчо «Едельвейс»?

Улітку 2023 пільговий статус для відпочинку дітей за благодійні кошти надається: дітям, які втратили одного або двох батьків внаслідок російської агресії; дітям військовослужбовців, які в цей момент захищають країну в зоні бойових дій; дітям, які мають статус ВПО та з об’єктивних причин не можуть повернутися додому (зруйноване житло, окупована територія або зона бойових дій).

Пільговий статус не надається дітям, які вже відпочивали у таборі за благодійні кошти у 2022-2023 роках.Для запису у лист очікування необхідно надати:

  • прізвище та ім’я дитини;
  • дату народження;
  • місто, інформація про трансфер (Київ/Дніпро/Одеса/Львів);
  • ПІБ одного з батьків, номер телефону з Вайбером;
  • е-mail одного з батьків;
  • скан-копію документа, що підтверджує пільговий статус.

Фото: armyinform.com.ua

Читайте також: У вишах Рівненщини з’явились нові спеціальності