Де можна агітувати на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

З 15 вересня розпочалася реєстрація кандидатів на місцевих виборах, і вже наступного дня після реєстрації такі кандидати можуть офіційно розпочинати агітацію. ОПОРА проаналізувала, чи всі органи місцевого самоврядування створили належні умови для цього, визначивши і обладнавши місця для агітації і де кандидатам та партіям можна розміщувати свої агітаційні матеріали.

На Рівненщині з літаків вакцинують диких тварин від сказу

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Частина 3 статті 53 Виборчого кодексу України передбачає, що місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування не пізніш як у перший день виборчого процесу відповідних виборів відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборчої агітації.

Місто Рівне

Місця для розміщення агітації у обласному центрі було затверджено розпорядженням міського голови від 3 вересня 2020 року.  До місць для агітації було віднесено 32 рекламні тумби для розміщення оголошень, які встановлені у місті, 904 дошки оголошень на під’їздах житлових будинків. Окрім того, очільник міста зобов’язав додаткового встановити великоформатні металеві стенди і агітаційні щити (всього 13 штук) на майдані Незалежності, площах Короленка, Перемоги та Театральній, біля Центрального універмагу та в районі органного залу.

Рівненський район

У місті Березне рішенням виконкому міської ради місця для агітації було затверджено ще 28 серпня 2020 року. Це – 4 дошки оголошень.

У Костополі перелік місць для розміщення агітаційних матеріалів було визначено розпорядженням міського голови пізніше визначеного законодавством терміну – 8 вересня 2020 року. Цікаво, що у своєму рішенні очільник міста розпорядився затвердити таке розпорядження на черговому засіданні виконавчого комітету та пленарному засіданні міської ради.

Загалом у Костополі було визначено 14 локацій для встановлення інформаційних наметів та стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

У Острозі матеріали передвиборної агітації можна розміщувати на інформаційних стендах (2 дошках та рекламній тумбі) та 3 додаткових дошках оголошень, які заплановано для цих цілей встановити у місті.