Дарт Вейдер більше не зможе подати електронну петицію до Рівнеради

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

До міського положення про електронні петиції внесли зміни. Тепер, щоб розмістити такий документ на сайті міської ради потрібно буде ідентифікувати себе. Таку ж процедуру мають пройти й ті, хто захоче підтримати будь-яку петицію.

Для реєстрації на сторінці електронних петицій потрібно буде вказати своє справжнє повне ім’я, адресу, телефон та e-mail.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Як пояснив міський голова Володимир Хомко, така необхідність виникла через те, що останнім часом довкола цього інструменту впливу громади на життя міста відбуваються численні маніпуляції. Невідомі особи розміщують безглузді пропозиції, іноді петиції підписують вигаданими або чужими іменами.

– Я розумію, що вибори на носі. І дехто використовує цей інструмент, щоб розхитати ситуацію, – наголосив Володимир Хомко. – Тому ми внесли зміни, аби точно знати, хто саме подає ту чи іншу пропозицію. Пам’ятаєте була петиція від імені Хомко Оксани Володимирівни. Очевидно, що моя донька цього не робила. Більше того, тепер авторів ідей, які отримають підтримку громади, будуть запрошувати на найближче засідання сесії.

Нагадаємо, згідно з «Положенням про порядок подання та розгляду електронних петицій», електронна петиція – це колективне звернення громадян до Рівненської міської ради через офіційний веб-сайт Рівненської міської ради або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції. Їх можуть подавати лише рівняни.

Нині на офіційній інтернет-сторінці міської ради триває голосування за 16 петицій. Серед яких є пропозиції:

  • заборонити вуличну торгівлю,
  • облаштувати пішохідну зону,
  • встановити світлофор,
  • відновити роботу дитсадків
  • про «недопущення розміщення петицій, що суперечать здоровому глузду».  

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: