Чи побудують дорогу Вараш-Зарічне

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

20 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області. В тому числі має бути створена і Вараський район з центром у Вараші, який об’єднає Володимирецький та Зарічненський райони.

Але прямого сполучення між Варашем і Зарічним наразі немає, внаслідок чого жителі Зарічненщини неодноразово влаштовували акції протесту. У соцмережах вже з’явилися політичні вимоги представників Вараської ОТГ до Рівненської обласної влади від місцевих політиків виділити кошти на дорогу, щоб напряму зв’язати Зарічненщину із центром можливого Вараського району.

Чи передбачені кошти на будівництво або ремонт дороги сполученням Вараш-Зарічне через села Мульчиці і Борова в державному або обласному бюджетах на 2019 рік? Що наразі зроблено на рівні облдержадміністрації? Ці питання задали  першому заступнику голови РОДА Сергію Подоліну. Він пообіцяв в першу чергу капітально відремонтувати дорогу між Варашом і Зарічне,  але після передачі її на баланс області.  

Що стосується дороги, яка сполучатиме Вараш і Зарічне. Це дійсно дорога, яка потребує капітального ремонту. Але сьогодні ця дорога знаходиться на балансі територіального управління автодоріг України і Рівненська область напряму її ремонтувати не може. Але вона є першочерговою і ми чекаємо її передачі на баланс області паралельно з фінансуванням по дорожньому фонду. Коли це буде зроблено, цю пріоритетну дорогу будемо в першу чергу ремонтувати капітальним ремонтом.

Фото ілюстративне. Джерело: “Володимирецький вісник”

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: