Чи мають військовослужбовці сплачувати аліменти під час війни в Україні

Діліться корисною інформацією з друзями:

Під час війни, мобілізовані на службу українці отримують грошове забезпечення від держави. Воно складається з двох частин — щомісячних виплат та додаткової винагороди.

Крім того військові мають певні пільги під час воєнного стану. Зокрема, податкові пільги та пільги з кредитних зобов’язань.

Стягнення коштів на сплату аліментів відбувається з усіх видів фінансових надходжень. Виняток становлять лише «бойові» виплати, оскільки вони мають тимчасовий характер. Про це у своєму Instagram розповіла адвокат Мирослава Сорока.

«Наші захисники роблять велику справу — боронять країну від окупанта, ризикуючи своїм життям та здоров’ям. Попри це їх діти часто залишаються без засобів до існування, і навіть за межею бідності. Отже, служба в лавах ЗСУ — не привід не утримувати дітей. Військовослужбовці зобов’язанні сплачувати аліменти, так само як і інші платники. І ніяких обмежень щодо стягнення аліментів з військовослужбовців на сьогодні не існує… І ще раз нагадую, що накопичення боргу по аліментах краще уникати, оскільки його все одно доведеться сплачувати», — написала правозахисниця.

Джерело: https://nv.ua/