fbpx

Чи є сценарій поширення вірусу оптимістичним для України? – Ляшко

Діліться інформацією з друзями:

Зараз Україна рухається за оптимістичним сценарієм поширення коронавірусу — інфіковані не більше 2% населення. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю LB.ua.

«Зараз ми йдемо за сценарієм, який передбачає, що за період спалаху буде інфіковано не більше 2% населення. Чому 2% це оптимістичний сценарій? Тому що за нашими розрахунками, при 2% інфікованого населення наша система охорони здоров’я безболісно впорається з тією кількістю хворих, які будуть надходити в відділення інтенсивної терапії », – розповів Ляшко.

За його словами, колапс медичної системи в Україні може виникнути, якщо на коронавірус захворіє 10% населення і більше.


У травні Україна має йти на роботу – Денис Шмигаль

Рівнянам радять уникати емоційних перевантажень


Однак поки що очікується  суттєве зростання кількості виявлених випадків коронавірусної хвороби. Цьому буде сприяти зміна алгоритмів тестування, оскільки відтепер в Україні тестують усіх хворих на пневмонію, всіх людей з гарячкою і всіх контактних осіб Якщо громадяни будуть дотримуватись карантинних обмежень та залишатимуться вдома, в тому числі і на Великодні свята, не підуть до церкви чи в гості, Україні вдасться суттєво стримати поширення коронавірусної хвороби.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»