Чудеса на болоті

Діліться корисною інформацією з друзями:

У понеділок, 24 серпня в Рівному на нас чекає похмура погода, яка проясниться тільки ввечері. Нічний дощ із грозою вранці зміниться дощем, який йтиме до середини дня.

Температура повітря: вночі +18… +19°С, удень +19… +24°С. Вітер  північно-західний, 1-2м/с.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

за останні 130 років  24 серпня:

МАКС: 29.9° (1995)

МІН: 5.9° (1999)

Сьогодні: Сонце зійде о 06.01, зайде о 19.59. 5-й день місячного календаря (Місяць у Терезах, перша фаза, зах. 22.42; сх. 12.41).

Є привід: День Незалежності України.

Мудрі кажуть: «Тільки без любові – можна відпустити, тільки бачиш смерть – ти навчишся жити, втративши – ти почнеш цінити, і спізнившись – навчимось спішити!» Мати Тереза

Не забудьте привітати: Василя, Максима, Макара, Олександра, Федора.

Астролог радить: День творчості та набуття знань, тому мудрість старих книжок, молитов, священних зображень відкривається легше. Плануйте переміни у своєму житті, й вони відбудуться. У подіях цього дня закладено послання про ваше майбутнє.

День для здоров’я: Сьогодні вразливий стравохід. Слід віддати перевагу молочній їжі, особливо сирові і теплому молоку. Протипоказане голодування. Дуже сприятливий період для зняття психологічних затисків.

Усміхніться: У одного фермера згоріла комора. Страховий агент повідомив йому, що замість грошей по страховому полісу йому відбудують нову комору.

– Раз у вас така практика, то я анулюю страховку моєї дружини.

Народний прогноз погоди

У цей день вшановується пам’ять святого Євпла. У народі цей день має різні назви: Болотні вогні, Чудеса на болоті. Ці незвичні назви пов’язані з народним повір’ям, що 24 серпня на болоті можна почути свист, пісні, а нікого немає. Відносно погоди, з давніх часів до нас дійшло таке спостереження: якщо вранці пішов дощик – вдень буде хороша погода.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»