“Чорнобильці” Рівненщини отримають нові посвідчення

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

До уваги осіб Рівненщини, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», затверджений новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, а також нові бланки посвідчень.

Відповідно до пункту 7 зазначеної постанови передбачено провести до 1 січня 2022 року заміну посвідчень наступним категоріям громадян:

  • – особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1);
  • – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;
  • – особам, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Посвідчення видаються на підставі поданих документів згідно з рішенням комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Рівненської облдержадміністрації. Громадяни, які зареєстровані в м. Рівне та смт Квасилів, заяву на видачу посвідчення та відповідні документи подають до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12, каб. №1, тел.: 64 89 34, 0974258461.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: