fbpx

Чому мешканці мають платити за повітря?

Діліться інформацією з друзями:

Звернутись до редакції вимушена від імені мешканців гуртожитків за адресами: Кн.Острозького,10, Кн.Острозького,14 та Макарова, 42. Облік холодного і гарячого водопостачання, газопостачання, електроенергії ведеться по загальнобудинкових лічильниках.

Розподіл нарахування проводиться за місцем реєстрації споживача. Але, враховуючи те, що тарифи на сьогоднішній час «зашкалюють», ОСББ щомісячно подає довідки про фактичну кількість мешканців, які проживають у гуртожитку. Якщо Рівнетеплоенерго, не дивлячись на жорсткий карантин, коригує кількість проживаючих, то Облводоканал, починаючи з березня поточного року, не організувало можливість прийняття інформації від ОСББ по чисельності людей, які фактичного проживають у гуртожитку.Дивно, чому так. Адже ці підприємства не втрачають доходу, оскільки обсяг використаної холодної та гарячої води розподіляється між тими, хто залишився проживати в гуртожитку. Просто збільшується об’єм спожитої води на одного мешканця гуртожитку. Якщо сім’я на період карантину виїхала в село, чи знаходиться по 2-3 місяці на заробітках, то, логічно, в кімнаті гуртожитку ніхто не проживає. Про що й засвідчує подана ОСББ довідка. Чому мешканці мають платити за повітря, а підприємство отримувати дохід за ненадану послугу?

Шановна редакціє газети «7 днів», надрукуйте звернення до підприємства Облводоканал про перерахунок платіжок мешканців за холодну воду, починаючи з березня 2020 року згідно з інформацією, поданою ОСББ на паперових носіях та продубльованою на електронну пошту Облводоканалу.

Марія КОНОЩУК, управитель ОСББ

Редакція отримала від Рівнеоблводоканалу відповідь на лист, що стосується перерахунку платіжок відповідно до реально спожитої води. Заступник директора з комерційної діяльності РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Микола Ткачук повідомив:

– Подавати щомісяця показники засобів обліку – це обов’язок споживача згідно із «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України. Від цих ОСББ наприкінці квітня ми отримали лише дані про кількість зареєстрованих і кількість осіб, які фактично проживають без зазначення показників водолічильників. Тому, після отримання інформації про показники водолічильників, наші працівники зможуть провести коригування по кожному особовому рахунку.

Щоб постійно бути в курсі новин підписуйтеся на наш Telegram