Через ремонтні роботи водопроводу буде тимчасово відсутнє водопостачання в будинках Рівного завтра, 27 березня, з 09.00 до 17.00.
Через ремонт водопроводу у Рівному води не буде на наступних вулицях. Вул.Реміснича, вул.Клима Савури (частково), вул.Граничній, вул.Героїв Гурб, пров.Граничному, вул.Пластовій (частково), вул.Кн.Острозького, вул.Покровській, вул.Носаля, вул.Перший промінь, вул.Новій.
Про це повідомляє Рівнеоблводоканал.
Ремонтна бригада зробить усе, щоб якомога швидше завершити ремонтні роботи та відновити водопостачання.
Дізнатися усю інформацію та замовити машину з питною водою можна за телефонами аварійно-диспетчерської служби: 62-32-15, 050 375 40 70.
Читайте також: Президент звільнив Данілова з посади секретаря РНБО і призначив наступника
- В Радивилівській громаді продовжується відлов безпритульних собак для стерилізаціїУ Радивилові та кількох старостинських округах громади – Бугаївському та Сестрятинському – 4 вересня відбулося відловлювання безпритульних собак для подальшої стерилізації. Ці заходи є частиною щорічної програми громади, спрямованої на гуманне регулювання чисельності бездомних тварин на території.