fbpx

Через Дію намагалися продати викрадене авто

Діліться інформацією з друзями:

Чи вдалося через Дію продати викрадене авто, повідомляє Федоров.

Реєстр транспортних засобів одразу перевіряє авто по базах даних та реєстрах. Тому швидко відмовляє, якщо машина в розшуку, вкрадена або арештована, якщо її намагається продати людина, яка перебуває в розшуку, або якщо в людини підроблені документи. Тож продавати авто через Дію не тільки зручно, а ще й супербезпечно.

Про це повідомляє Федоров.

Послугу запустили наприкінці грудня, за цей час українці 22+ тисячі разів успішно продали авто через Дію. Зробити це просто, як замовити доставку.

Продавець генерує в Дії посилання або QR-код → покупець його сканує → погоджується з умовами → вибирає номер і версію техпаспорта: пластик та електронне свідоцтво в Дії або тільки електронне свідоцтво. До речі, номери можна залишити старі або замовити нові.

Фізичний техпаспорт і номер можна замовити на відділення Укрпошти. Сервісний центр перевірить договір. Після успішної перевірки зможете підписати його, а потім обмінятися грошима та авто. На першому етапі сервіс доступний для легкових автівок, мотоциклів і мопедів.

Понад мільйон українців щорічно купують чи продають авто. Раніше для цього доводилося ходити в сервісні центри МВС, стояти в чергах та купувати «бігунки», чекати оплати до банку й платити комісію.

За час тестування послуги в Дії вже перереєстрували 65 автівок. Купуйте та продавайте авто онлайн, діліться фідбеком, а ми продовжуємо робити послуги за два кліки.

Послуга реалізовується Мінцифрою разом з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС, ДП «Інфотех» та АТ «Укрпошта».

Читайте також: На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв