Час рахувати медалі: На них в Рівному претендує більше випускників, ніж торік

Діліться корисною інформацією з друзями:

Із якими результатами рівненські випускники підійшли до завершення навчання у школах? Чи багато цьогоріч буде медалістів?

На ці питання журналістці «7 днів» відповів начальник міського управління освіти Богдан ТУРОВИЧ.

– У цьому навчальному році претендують на нагородження «золотою» або «срібною» медалями 126 випускників (97 – «золотою», 29 – «срібною»). Порівняно з минулим навчальним роком, кількість претендентів збільшилась на 27 осіб. Торік «золотою» медаллю було нагороджено 68 випускників, «срібною» – 31.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Через карантинні заходи учні 11-х класів звільнені від проходження державної підсумкової атестації, зберігаючи за собою право пройти її за власним бажанням у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Ті випускники, які цьогоріч планують вступати до вишів, мусять здавати ЗНО.

Цьогоріч від проходження державної підсумкової атестації звільнено також учнів четвертих (це 3324 дітей) та дев’ятих (2540) класів. У відповідній графі документа про освіту буде зроблено запис «звільнений (а)».

Раніше ми писали, що Управління освіти рекомендувало керівникам закладів загальної середньої освіти завершити освітній процес у п’ятницю, 4 червня. Однак (у рамках власної автономії) кожен заклад окремо буде визначатися з датою проведення Свята останнього дзвоника. Докладніше читайте в матеріалі Яким цьогоріч буде Свято останнього дзвоника в Рівному