Бухгалтери Рівненщини, Миколаївщини та Волині підвищили кваліфікацію

Діліться корисною інформацією з друзями:

Бухгалтери Рівненщини та інших регіонів України підвищують свою кваліфікацію.

Оксана Дроздюк із Рівненського району за освітою економіст. Мала чималий досвід праці головним бухгалтером у медичній сфері. Втративши роботу, не опустила руки. Стала на облік у службі зайнятості та обрала професійне навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ. «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» – навчання, що «спрощує життя» фінансистам та дозволяє працювати в умовах фінансової та бухгалтерської діяльності сучасних підприємств. Цією можливістю скористались бухгалтери Рівненщини, Волині та Миколаїівщини.

«Досі я все виконувала в EXEL, було важко та потребувало багато часу, а виявляється є сучасна бухгалтерська програма, з якою набагато простіше та зручніше!».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Жінка дуже задоволена атмосферою у закладі освіти: «У нашій групі усі різні за віком і досвідом, але дружні та доброзичливі. Ми допомагали один одному. Я відчула себе студенткою та на цей період повністю поринула в унікальну атмосферу пізнання». Нове місце роботи – реабілітаційний центр, за словами керівника, буде оснащене сучасною бухгалтерською програмою, а отже Оксана Дроздюк застосує отримані знання на практиці.

Слухачки вдячні викладачкам Галині Борковській та Валентині Банацькій за скрупульозне пояснення тем, за особливу енергетику та високий професіоналізм і досвід. «Нам здавалося, що «планка» надто завищена, що ми не впораємося, проте з кожним наступним заняттям очевидною і корисною ставала необхідність саме максимального завантаження. Ми не могли пропустити жодного заняття! – діляться слухачі. – Окрема подяка бібліотекарю Антоніні Лисенко, яка не лише забезпечила нас професійною літературою і посібниками, але й зуміла налаштувати на нове натхнення, вселила оптимізм та незмінну віру у власні сили – перезавантажила».

За 2 місяці навчання фінансисти суттєво підвищили рівень своїх знань, а отже відмінно впоралися із обліком касових і банківських операцій, розрахунками з підзвітними особами, веденням початкових залишків, довідником-номенклатурою, обліком надходжень і реалізації товарно-матеріальних цінностей, обліком заробітної плати, формуванням звітності та іншим. Вони навчились створювати первинні бухгалтерські документи, аналізувати проводки і формувати звітність.

З успішним завершенням навчання бухгалтерів привітала заступниця директора Руслана Бодренко. «Приємно відзначити, що вчорашні військова, педагог, агроном, банківський працівник, франчайзер, економіст… повірили у власні сили, обрали нове професійне навчання у нашому Центрі та здобули сучасні знання фінансиста. Особливо радує, що випускниці комунікують із роботодавцями та вже мають пропозиції роботи». Урочисте вручення посвідчень про професійну освіту – важливий старт нового успіху.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua