fbpx
Будівельники на волонтерських засадах

Будівельники на волонтерських засадах виконали частину робіт у психоневрологічному інтернаті Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Будівельники на волонтерських засадах виконали частину робіт у психоневрологічному інтернаті Рівненщини. Ремонтні роботи в якому – завершено.

Голова Рівненської ОВА ВІталій Коваль повідомив, що у серпні в селі Орлівка Сарненського району розпочалася реконструкція корпусу на 150 місць. І вже до настання холодів роботи були завершені в тому числі завдяки тому, що будівельники на волонтерських засадах виконали частину робіт. Сьогодні, 9 грудня, він разом із головою облради Андрієм Караушем відкрили оновлене приміщення.

В Рівненську область переїхало майже сорок підприємств

Це перше завершене будівництво на території Рівненської області за час війни. Є тут синергія центральної, регіональної влади та щонайменше 10 благодійних організацій. Віталій Коваль звернувся до Мінсоцполітики з ініціативою реконструкції будівлі. Через громадську організацію вони виділили на ремонт 19,2 млн грн. Сьогодні, окрім підопічних району, тут перебувають 174 переселенці з інвалідністю з Донецької області. Зараз інтернат має 44 житлові кімнати, кімнату відпочинку та 13 кімнат для обслуговування підопічних.

Очільник Рівненщини вдячний всім, хто долучився до реконструкції інтернату. Особливо  медикам, які щодня опікуються своїми пацієнтами.