Боржники «Рівнегаз збуту” ризикують втратити допомогу від держави

Діліться корисною інформацією з друзями:

Заборгованість перед ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» для споживачів-боржників може стати причиною позбавлення нарахувань допомоги від держави.

Про це наголошує директор газопостачального підприємства Леонід Кошельник.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Інформацію про споживачів, які не розраховуються за використане паливо, працівники ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» відповідно до нормативних документів зобов’язані передавати в органи соцзахисту. У свою чергу прострочена заборгованість є підставою для відмови в нарахуваннях соцдопомоги.

Для подальшого отримання державної допомоги, жителям Рівненщини необхідно погасити заборгованість та надати в управління соціальної допомоги підтверджуючі документи.

Саме такий порядок регламентує постанова КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Положення про порядок призначення житлових субсидій» (в  редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 807 зі змінами).


На Рівненщині з літаків вакцинують диких тварин від сказу

Рівне планують з’єднати зі Львовом швидкісним шосе


Зокрема сказано, що житлова субсидія не призначається, якщо структурний підрозділ з питань соціального захисту отримав інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості.

 «Споживачі повинні розуміти, що за спожитий енергоресурс потрібно вчасно розраховуватися. Відмова в нарахуванні державної допомоги має стимулювати до відповідальності та свідомого ставлення до зобов’язань, які є і перед споживачем, і перед газопостачальником. Ми надали послугу, споживач нею скористався, тож має бути і оплата, – зазначає директор «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»

Леонід Кошельник.

Невдовзі розпочнеться новий опалювальний сезон. Щоб бути з газом і з пільгами, треба вже сьогодні про все потурбуватися. Підтвердити відсутність заборгованості можна як довідкою від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», так і квитанцією про оплату. І тільки після цього органи соціального захисту зможуть прийняти рішення про відновлення державної допомоги.