fbpx
“Бочка” не встояла: у Рівному планують знести частину бару

“Бочка” не встояла: у Рівному планують знести частину бару

Діліться інформацією з друзями:

“Бочка” – бар у центрі Рівного. Частину приміщення планують демонтувати.

Демонтувати бар «Бочка» у Рівному планують для облаштування проїзду. Заклад знаходиться на розі вулиць Симона Петлюри і Гетьмана Сагайдачного.

Про це повідомляють журналісти, які й з’ясували, що до демонтажу комунальників не залучали, роботи виконують представники закладу. 

Є інформація, що односторонній рух транспорту у напрямку від драмтеатру до районного суду (раніше тут був Нацбанк) можуть відкрити ближче до осені. 

Розмови про розвантаження вулиці Соборної й створення додаткового проїзду тривали з 2021 року. Власником приміщення на той момент був підприємець Василь Гайдур. Тоді він відмовлявся коментувати ситуацію.

Зробити проїзд транспорту з Сагайдачного на Петлюри у 2021 році заважав будинок з терасою, де знаходиться бар”Бочка”. Приміщення – у приватній власності. Міська влада вела перемовини з власником. Як розповідав головний архітектор міста Дмитро Котляров, йому запропонували певні умови, аби він погодився знести частину будівлі. Ділянка, на якій вона розташована, належить місту.

Планували облаштувати квазікільце, де заїзд мав би бути з вулиці Мазепи до продуктового ринку, виїзд з продуктового базару – через Сагайдачного на Симона Петлюри.

Наразі з власником “Бочки” вдалося досягти порозуміння.

Фото з архіву

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.