fbpx

Благодійний проект авторка назвала своїм дівочим прізвищем

Діліться інформацією з друзями:

Упродовж останніх років рівнянка Ольга Симончук живе ідеєю створення у Рівному «Центру надання комплексної допомоги дітям з мовними порушеннями».

Робоча назва проекту – «Клян», що походить від дівочого прізвища жінки, німкені за походженням.

Серед нас є дуже багато хороших людей, готових задля благородної справи поділитися навіть останнім. У цьому нещодавно вкотре переконалась жінка. За підтримки міської влади і благодійників, а також вкладаючи особисті кошти, Ольга Симончук робить усе для того, аби на вулиці Небесної сотні, 10 запрацював центр, де фахівці зможуть комплексно допомагати діт­кам з особливими освітніми потребами. Йдеться, зокрема, про дітлахів небалакучих, непосидючих, неуважних, з аутизмом, різноманітними мовними порушеннями тощо.

Підготовка приміщення, наданого міською владою під центр, потребувала чималих зусиль та ресурсів. Адже необхідно було не лише ремонтувати покрівлю, а й замінити аварійну сантехніку, електропроводку, покриття на підлозі, штукатурити і фарбувати стіни та стелю і докласти робочих рук ще багато до чого.

Чимало вже зроблено завдяки благодійникам, у тому числі з Німеччини та Франції. Також Ольга Симончук звернулася до редакції, щоб через газету подякувати депутатові Рівненської міської ради Олександрові Бабату, який профінансував витратні матеріали на ремонт покрівлі.

Оксана ПИЦЬКА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»