Рівненські баскетболістки зрівняли рахунок у серії плей-офф

Рівненські баскетболістки зіграли фантастичний матч першого раунду серії плейофф і зуміли вирівняти рахунок у протиборстві з столичним «Динамо-НПУ».

Таким чином, доля останньої пуртівки в півфінал жіночої Суперліги визначиться в третьому поєдинку.

У домашній зустріч, як і в столиці, БК «Рівне» програв першу половину матчу – 34:46. Динамівки продемонстрували кращу реалізацію атакуючих кидків, що дозволило їм з впевненістю (чи самовпевненістю?) вийти на третю чверть. Але іншу думку мали господарки, які заграли наче в тій революційній пісеньці про останній і вирішальній бій….

Приємно вразили дії Христини Кулеші, яка в третій чверті набрала 9 очок, реалізувавши, зокрема, дуже непростий трьохочковий кидок. Та й вся команда демонструвала відмінну гру. І на останню чверть команди виходили за мінімальної переваги киянок – 58:57.

Розпочалася, можна сказати, гра нервів, міцнішими які виявилися в рівнянок. Хоча за чотири хвилини перевага Динамо» становила 6 очок (68:62), та надалі забивали наші землячки. Два дальні «постріли» у виконанні Людмили Спиридонової та Ярослави Іванюк, ближнє влучання Анастасії Кучерьонок – і ми вже попереду 70:68.

А «добила» гостей неперевершена Вікторія Шматова, яка реалізувала чотири штрафні кидки. І хоча капітан гостей Ребекка Харріс один раз влучила з середньої дистанції, та на більше киянок не вистачило. 74:70 – перемога БК «Рівне-ОШВСМ».

Вікторія Шматова у цій грі оформила «дабл-дабл»  –  20 очок і 10 передач. У Анастасії Кучерьонок і Христини Кулеші – по 12 очок, Людмили Спиридонової – 11, Тетяни Гаврильчик – 10, Ярослави Іванюк – 9.

Вирішальний поєдинок команди зіграють 27-го березня у Києві.