fbpx

Бюджет Рівного на 2024 рік буде орієнтований насамперед на підтримку ЗСУ

Таку заяву секретар Рівненської міської ради, який виконує обов’язки міського голови Рівного, зробив під час зустрічі з рівнянами.

«Повністю підтримую учасників акції у їхньому прагненні максимально підтримувати Збройні сили України – зазначив Віктор Шакирзян. Під час сесії Рівнеради ми виділили 20 мільйонів гривень на придбання дронів, обладнаних приладами нічного бачення. Вони дозволять нашим військовим цілодобово відстежувати дії ворога. Зараз це, мабуть, найбільш актуальна допомога для наших військових. Адже взимку рано темніє і під прикриттям темряви ворог намагається передислоковуватися і атакувати. Придбання дронів – це тільки початок. При формуванні бюджету на наступний рік буде передбачено придбання іншого необхідного для підтримки ЗСУ обладнання. Керівникам муніципальних управлінь і департаментів доведено письмове доручення – при формуванні пропозицій до бюджету на наступний рік максимально скоротити необов’язкові видатки, аби ми могли акумулювати максимальну суму коштів на підтримку військових частин Збройних сил України».

На сьогодні з бюджету Рівного на видатки, пов’язані з питаннями оборони, вже виділено майже 370 мільйонів гривень. У тому числі понад 55 мільйонів гривень на субвенції для 26 підрозділів ЗСУ на придбання необхідної їм техніки, обладнання та спорядження та 150 мільйонів гривень з міського бюджету перераховано в обласний бюджет на потреби оборони Рівненщини. Профінансовано десятки інших важливих статей видатків, які сприяють зміцненню оборони і безпеки нашого міста та нашої країни в цілому. Зокрема, на облаштування оборонних рубежів і позицій, підтримку підрозділів правоохоронних органів, підрозділу ДСНС, транспортне забезпечення військових, потреби Територіальної оборони та цивільний захист населення. 

«Найперше, найголовніше, найзаповітніше бажання кожного українця – якнайшвидше здобути Перемогу над окупантами і повернути мир на українську землю, – наголосив Віктор Шакирзян. – Тому Рівне не збирається зменшувати об’єми допомоги Збройним силам України, а навпаки – буде нарощувати».

Світлана ПІКУЛА

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію

  • На Рівненщині відкриті 196 вакансій лікарів
    Професіоналів у білих халатах потребують майже всі лікарні – від загальних і до надкластерних, від найвіддаленіших куточків області і аж до обласного центру. У Демидівці, Березному, Дубно, Корці, Млинові та Рокитному чекають на лікарів- анестезіологів.