Бюджет Рівненської області на 2021 рік формуватимуть депутати, чиновники та експерти

Діліться корисною інформацією з друзями:

Голова обласної ради Сергій Кондрачук ініціював створення робочої групи, яка працюватиме над проєктом бюджету Рівненської області на 2021 рік. Відповідну пропозицію він озвучив під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Ігоря Ясенюка.

– Робоча група збереться тоді, як тільки отримаємо від обласної державної адміністрації проєкт бюджету. Маємо опрацювати документ, висловити свої пропозиції, ввести свої зміни. Найважливіше наше рішення в цьому році – напрацювати головний фінансовий документ на 2021 рік, – зауважив Сергій Кондрачук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

До складу робочої групи голова обласної ради запропонував включити всіх членів бюджетної комісії, голів постійних комісій, а також інших спеціалістів та експертів.

Зі свого боку, директор департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк пояснила, що бюджет області на 2021 рік можна буде прийняти після того, як Верховна Рада проголосує в другому читані та в цілому державний бюджет.

– Лише після того, як буде підписаний та опублікований як Закон України про державний бюджет на 2021 рік, ми зможемо повноцінно почати працювати над затвердженням обласного бюджету, – зазначила Лідія Біляк.

Джерело: https://ror.gov.ua/novyny/