Більшість шкіл Рівненщини навчають дітей очно або в змішаному форматі

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині 397 шкіл навчають учнів очно або у змішаній формі, а це 73%. Водночас півтори сотні закладів продовжують викладати онлайн.

Про це йшлося на нараді під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна. До наради долучилися представники ГУ ДСНС, освіти і громад.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Серед шкіл, які не повернулися до традиційної форми навчання, більше сотні знаходяться у 40-кілометровій зоні від білоруського кордону. Ці заклади за рішенням Ради оборони області мають використовувати лише дистанційну форму навчання. Решта шкіл не приступили до очних занять через стан укриттів», – повідомив Сергій Подолін.

Щодо дитсадків області, то 21% працюють дистанційно. Решта – за очною та змішаною формою. 

Посадовець нагадав, що сьогодні перед директорами шкіл та місцевими громадами стоїть завдання зробити освітній процес безпечним. Втім, дистанційна освіта, попри свої переваги, не замінить традиційне навчання.

За результатами наради Сергій Подолін доручив керівникам РВА та громад, у яких школи продовжують навчання онлайн, доопрацювати питання щодо облаштування сховищ.

Водночас у громадах мають розглянути і питання щодо залучення грантових коштів на оснащення таких об’єктів. Адже облаштування більшості укриттів вимагає значних капіталовкладень.