Більше 20 га лісових розсадників посіяли на Рівненщині (фото)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цього року в держлісгоспах Рівненщини посіяно 21,3 га розсадників. Про це повідомили з Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Тож уже восени лісівники матимуть понад 27,9 млн штук сіянців стандартного садивного матеріалу для весняної лісокультурної кампанії 2023 року на реалізацію програми Президента України «Зелена країна».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Останніми роками лісівники області звертають особливу увага на оптимізацію кількості тимчасових розсадників та зосередження основного об’єму робіт з вирощування основних лісоутворюючих порід на постійних розсадниках – в умовах контрольованого середовища та з закритою кореневою системою. Така практика дає можливість ефективно проводити роботи з вирощування садивного матеріалу, застосувати весь комплекс робіт із агротехніки, максимально використовувати механізацію, гербіциди та інші сучасні технології, адже всі процеси відбуваються під постійним пильним контролем спеціалістів.

Лісові розсадники, де щороку навесні висівають насіння основних лісоутворюючих порід дерев, – дитячий садок для сінців, які менш ніж за рік будуть висаджені на лісокультурних площах.

Щороку навесні лісівники Рівненщини  висівають розсадники, щоб за рік мати якісний садивний матеріал.