Безробітні Дубнівщини навчалися дистанційно

Діліться корисною інформацією з друзями:

Шестеро безробітних, направлених на навчання до Рівненського центру ПТО ДСЗ Дубенською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості, успішно опанували навчальну програму в режимі онлайн.

В умовах карантинних обмежень, запроваджених у районі, заняття відбувалися з використанням веб-ресурсів, зокрема, на дистанційній платформі Moodle та з допомогою засобів зв’язку Skype та Viber.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Викладачка Валентина Зубік задоволена успіхами майбутніх продавців непродовольчих товарів. Разом із колегою Олесею Вознюк педагог оцінювала їх знання під час онлайн державної кваліфікаційної атестації.


Вперше за 145 років диригенткою Байройтського фестивалю стане жінка, і це львів’янка

«Сердечні зустрічі» сердечно запрошують рівнян


Важливо, що стислі терміни навчання продавців непродовольчих товарів за індивідуальною формою у Рівненському центрі ПТО ДСЗ (теоретичний курс розрахований на тиждень, далі – 3,5 місяця виробниче навчання та продовження вивчення матеріалу безпосередньо на робочих місцях) дозволили якнайшвидше влитися у трудові колективи та приступити до роботи. Роботодавці ФОП Шегера Е.В. та ФОП Шегера Л.Р. задоволені новими кваліфікованими кадрами.

Отримані після ДКА свідоцтва державного зразка підтверджують 3-й кваліфікаційний розряд продавчинь та спонукають до активної професійної позиції.