fbpx
російських слів

Без російських слів у назві: популярний інформаційний ресурс повідомив про ребрендинг

Діліться інформацією з друзями:

Один з популярних інформаційних ресурсів НВ (Новое время) змінює назву та логотип, позбавляючись російських слів. Відтепер Повна назва медіахолдингу (до якого входять інформаційний сайт, друкований журнал та радіостанція) звучатиме як New Voice (новий голос, – з англ.).

«Ми заснували НВ (Новое время) ще до анексії Криму, і ця назва вже давно не відповідає нашим цінностям. Ми завжди захищали і просували в Україні особисті й економічні свободи, прозахідні суспільні, політичні й економічні трансформації. Сьогодні ми більше не хочемо мати нічого спільного з мовою і культурою країни, яка є антиподом усього, у що ми віримо і за що боремося усі ці роки.

Наші радіо, журнал і сайт давно повністю перейшли на українську. Ми довели, що якісний журналістський продукт може бути популярним в Україні, а успішний медіабізнес у країні можливий навіть за умов дотримання високих журналістських стандартів», – пояснив зміни головний редактор проєкту НВ Віталій Сич.

Аудиторія сайту NV.ua цього року сягнула 15 млн користувачів на місяць, тоді як аудиторія YouTube-каналу Радіо НВ зросла з 1 млн на місяць до війни до майже 8 млн на місяць зараз.

читайте також: