fbpx

Батьки учнів і мер Рівного заступилися за директора гімназії (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Віднедавна рівненська гімназія «Гармонія» у всіх на слуху. А все тому, що деякі батьки школярів нібито незадоволені тим, як витрачаються кошти за оплачені ними додаткові навчальні послуги, які надаються в закладі. Незважаючи на те, що інформація про всі надходження й видатки закладу знаходиться у публічному доступі, а контроль здійснюється економічним департаментом управління освіти Рівного.

Варто зазначити, що це не перша інформаційна «атака» на гімназію «Гармонія». Були навіть скарги, за якими на початку року в навчальному закладі провели перевірку, жодних порушень виявлено не було. До того ж, більшість батьків аж ніяк не вважає плату за додаткові освітні послуги, яка в «Гармонії», до слова, є не найвищою в місті, «поборами», тому вимагають, щоб почули і їхні голоси з вимогою залишити навчальний заклад у тому форматі, в якому він функціонував досі. Так, до редакції звернулися батьки учнів 5-В класу цього навчального закладу. Публікуємо їхній лист повністю.


«Рівненська гімназія «Гармонія» одна з небагатьох шкіл міста, яка окрім звичних освітніх послуг, надає ще додаткові платні послуги. Так, батьки учнів молодшої школи знають що їх діти до 19.00 будуть не лише під наглядом вихователя та вчителя, а й зроблять домашні завдання та відвідають гуртки та секції за вибором.

Діти гуляють на свіжому повітрі, колективно опрацьовують матеріали уроків та граються.

Учні старшої школи мають у своєму розпорядженні окремий корпус. По закінченню основних уроків для них проводяться додаткові ( вони ж оплачувані) консультації. Для прикладу, в одному з класів це заняття з математики, англійської мови та української мови. За словами дітей та вчителів це не лише додаткові години занять, а й можливість зрозуміти та доопрацювати матеріал уроку тим, хто не встиг на уроці.

До тих же додатково оплачуваних послуг відносяться і гуртки: студія образотворчого мистецтва, дитячий театр, сучасний танець, секції футболу та волейболу, ансамбль естрадної пісні, Шкільний Європейський клуб, карате та школа безпеки.

У закладі поглиблено вивчається англійська мова, введені навчальні додаткові курси: фінансова грамотність, сучасні телекомунікації, економіка, французька та польська мови.

Приміщення та класи обох корпусів школи з гарним ремонтом та обладнані відповідним інвентарем. У 2019 році було збудоване сучасне футбольне поле зі штучним покриттям.

Педагоги школи – професіонали своєї справи. І підтвердження цьому велика кількість переможців та призерів Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань. Серед учнів переможці олімпіад з французької мови, фізики, історії; турніру юних біологів,  різноманітних конкурсів пісні та багато ін.

Також не можливо не відмітити міжнародні проекти гімназії – у 2019 року учні гімназії взяли участь у чотиристоронньому німецько-австрійсько-польсько-українському молодіжному проекті. Де учні не лише взяли участь у тренінгах, а й вдосконалили свої театральні вміння та навчилися складати сценарій.

Травень видався не легким для адміністрації, учнів та батьків школи. В умовах карантину діти навчалися дистанційно і вже скучили один за одним та вчителями, за цікавими уроками та часу з друзями. Залишилися без свята останнього дзвоника та літнього табору. Крім того на адміністрацію школи було вчинено наклеп, була висловлена негативна думка про школу одного з батьків, яка не збігається з думкою решти.

Сподіваємося важкі часи для школи та країни скоро залишаться у минулому і радісні здорові діти 1 вересня сядуть за парти улюбленої гімназії «Гармонія».

Батьки 5в класу».


На захист директора гімназії став і міський голова Рівного Володимир Хомко, який, зокрема, зауважив:

– Мабуть, багато хто знає, що з приводу «Гармонія» у соцмережах спалахнув скандал. У вівторок до мене приходила делегація батьків учнів гімназії. Я навіть вражений, що така велика кількість людей підтримує директора навчального закладу. І я її підтримую. Вважаю, що людина, яка зчинила цей скандал, керується своєї суб’єктивною думкою. Тому очевидно, що міська влада і управління освіти на боці керівника «Гармонії». Думаю, що все там нормалізується. Нехай працюють, готуються до нового навчального року. Все буде добре.

Щоб постійно бути в курсі новин Вам підпишіться на наш Telegram