Автозаправні станції Рівненщини мають генератори, наступний крок Starlink

Діліться корисною інформацією з друзями:

Автозаправні станції на сьогодні на Рівненщині мають генератори. Їх кількість трохи більше 50% і буде збільшуватися, доки усі АЗС області не стануть енергонезалежними, повідомили в Рівненській ОДА.

На сьогодні це питання в пріоритеті. Зважаючи на мету ворога – знищити енергетичну мережу України, важливо оперативно забезпечити заправки альтернативними джерелами електропостачання. Про це йшлося під час зустрічі з керівниками найбільших мереж автозаправних станцій Рівненщини, яка відбулася в ОДА.
На сьогодні в Рівненській області налічується 139 заправок великих мережевих АЗС. Із них 76 – вже з генераторами. Крім того, важливо забезпечити автозаправні станції інтернетом. У Рівному є місця, де безперебійно працює інтернет та зв’язок (ПЕРЕЛІК)  Адже за умови відсутності зв’язку та електрики, його наявність – чи не єдина можливість людям дізнатися актуальну інформацію, скомунікувати із близькими або екстреними службами.
Одна із великих мереж – вже на етапі оснащення своїх АЗК супутниковими системи Starlink. Інші – в процесі придбання або пошуку альтернативних варіантів.
«Ворог хоче знищити інфраструктуру України. Повернути нас в 19 століття, аби ми жили при свічках, грілися від вогнища, а інформація передавалася з вуст в уста. Та у нього нічого не вийде. Як би важко не було, ми завжди знайдемо вихід із ситуації. Тому що український народ не перемогти. І хоч важко, але впораємося. Перемога обов’язково буде за нами», – прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.