fbpx

Автошкола для осіб з інвалідністю: де рівнянам отримати права

Автошкола для осіб з інвалідністю, це проєкт який змінює життя. Вже п’ять таких автошкіл відкрито в Україні. Як і де отримати права жителям Рівненщини.

«Автошколи для осіб з інвалідністю» – флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ. Він реалізується в межах ініціативи дружини Президента «Без бар’єрів». Мета проекту – створення ефективної й комфортної системи адаптації осіб з інвалідністю до керування транспортом з урахуванням їхніх можливостей і потреб.

Вже п’ять таких автошкіл відкрилися на базі закладів освіти системи МВС у Києві, Кам’янці-Подільському, Кропивницькому, Львові та Дніпрі.

Жителям Рівненщини поки, що прийдеться їхати у Львів або Київ для навчання в такій автошколі. Враховуючи специфіку навчання, це мало схоже на реальність. Тому прийдеться почекати відкриття такої автошколи у Рівному. Записатися до однієї з п’яти автошкіл можна на сайті МВС.

До навчання запрошують людей з інвалідністю, які прагнуть уперше отримати водійське посвідчення категорії В, потребують навчання або перенавчання на автомобілі з ручним керуванням.
Вже зараз навчання проходять перші 22 учні й один вже отримав права.

Читайте також: Найстарший рівнянин вчить українську мову