fbpx

Арахамія звернувся з попередженням до мерів міст і місцевих чиновників через закупівлі та ремонти

Керівник парламентської фракції “Слуга народу”, яка має монобільшість у Верховній Раді звернувся до очільників українських міст щодо ситуації з пріоритетами, які мери обирають під час здійснення закупівель.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

У повідомленні він наголосив, що в суспільстві вже назріває невдоволення такими діями.

«Пов’язано це з пріоритетами, які ви обираєте під час здійснення закупівель. Усі ці історії про барабани, стадіони, люксові овочерізки, перекладення бруківки там, де вона не в такому жахливому стані, значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, а ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє», — зазначив нардеп.

Також він наголосив, що з фронту вже отримують сигнали від військових.

«Наші захисники просто шоковані цими новинами», — написав він.

Він розказав, що в парламенті активно обговорюється ідея обмеження розпорядження цими коштами, але зупиняє це лише те, що коли ми це зробим, посадовці почнуть голосно кричати про “напад на децентралізацію”, що “влада атакує місцеве самоврядування” та поширювати інші схожі меседжі.

«Ось чому я вирішив опублікувати цей пост. Вважайте це останнім попередженням. Якщо ви не зупинитеся, не припините витрачати гроші на предмети не першої необхідності, на те, що ніяк не наближаєте нас до перемоги, то парламент внесе законодавчі обмеження на період воєнного стану», — резюмував нардеп.

Фото: Давид Арахамія (Олександр Кузьмін/УНІАН).

Читайте також: Судитимуть Януковича й колишнього заступника Міністерства юстиції