fbpx

Anonymous показали наказ в.о. міністра оборони РФ про створення фейків щодо полонених

Діліться інформацією з друзями:

Хакери групи Anonymous оприлюднили скан наказу т.в.о міністра оборони РФ Дмитра Булгакова. У ньому йдеться про підготовку фейкових відео, на яких  нібито “українські військові” знущаються над “російськими військовополоненими”.  

Фото вони оприлюднили на twitter-сторінці Anonymous.

  У наказі зокрема, йдеться про таке:

  1. Створити і поширити серію відеоматеріалів з демонстрацією нелюдського ставлення військовослужбовців Збройних сил України та націоналістичних формувань на території України стосовно полонених, котрі висловили власне бажання здатися в полон.
  2. Створити і поширити серію графічних матеріалів, із доказами фактів використання підставних осіб під час зйомок брифінгів службовців збройних сил РФ, які опинилися в полоні. Також, спростувати факт залучення ЗС РФ військовослужбовців, що несуть військову службу по призову”. 

Причиною таких заходів у наказі вказали те, що в соцмережах поширюють відео нормального поводження українських військових із російськими полоненими. Мовляв, солдати окупаційних військ РФ можуть після перегляду таких відео бути більш схильними здатися в полон.

Наказ видано й підписано 21 березня.