fbpx

Агентство у Китаї допоможе українцям відкрити бізнес

Агентство Chinabluecomet, що знаходиться у Китаї, пропонує викуп, перевірку та доставлення товарів для українських власників бізнесу та для тих, хто тільки планує започаткувати свою справу.

Керівник агентства у Китаї пропонує допомогу у пошуку, викупу та доставленню практично будь-якої продукції. Крім того, допоможе створити новий бренд від китайських виробників.

На відміну від інших байерів (агентів), які пропонують свої послуги посередника, агентство Chinabluecomet географічно знаходиться у Китаї й має фізичний офіс та складські приміщення у м. Шеньжень. Його керівник та власник особисто виконує усі важливі зустрічі та кроки для своїх клієнтів. Допомагає вирішити мовний бар’єр й стати очима та руками клієнтів на китайських фабриках. Таким чином вирішується питання недовіри щодо якості товарів або реальності компаній. 

Агентство має Китайську бізнес-ліцензію, яка дозволяє працювати на 100% офіційно. Також Chinabluecomet має власний склад для консолідації та перевірки товарів.  Це дозволяє повністю контролювати якість та безпеку вантажів. Є досвід роботи з міжнародними маркетплейсами /Amazon FBA/ EBay.

Не менш вагомий досвід щодо електро та механічних тестів й роботи з приватними лейблами від розробки бренду з нуля до готового продукту. Основним напрямок роботи Chinabluecomet є Європа та Україна.

Звертаючись в це агентство ви отримаєте консультанта-спеціаліста, в основі роботи якого лежить взаємодія між двома конкретними людьми, а не компаніями та відділами. При цьому вас забезпечать усіма необхідними правовими інструментами компаній. Адже Chinabluecomet – це сімейний бізнес, який має досвід та цінує свої надбання. Як у кожного українця, сімейні цінності для власника агентства стоять на першому місці. Тому він не дозволить зруйнувати налаштований бізнес недобросовісним відношенням до Вас, як до клієнта.

Створюючи бізнес із новими клієнтами,  ми будуємо унікальний та комфортний алгоритм співпраці, що є необхідною складовою успішного руху вперед.