fbpx

Адвокат з Рівного хоче посмертно реабілітувати активіста обвинуваченого у держзраді

Валентин Дупак, адвокат рівненського активіста Ярослава Гранітного, який, загинув на початку березня цього року  на Київщині, розпочинає процедуру його посмертної реабілітації.

 Про це правозахисник повідомив у Фейсбуці.

“Буду захищати людину, якої вже немає і яка вже ніколи не зможе себе захистити. Так хоче його мати. Хоче щоб чесне ім’я справжнього патріота було очищене повністю”, — написав адвокат та додав фото Ярослава Гранітного.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Гранітного підозрювали у сепаратизмі, державній зраді. Підозру йому оголосили після проведення перед будівлею Рівненської облдержадміністрації у травні 2017 року акції з легалізації видобутку бурштину. Серед інших був і плакат «Бурштин — надбання Рівненської народної республіки».

Сам Гранітний категорично заперечував усі звинувачення і заявляв, що справу проти нього сфабрикували.
Загинув рівнянин у бою із російською  диверсійно-розвідувальною групою у Василькові на Київщині 2 березня цього року. 

“Ярослав попросився на завдання в Васильків. Ніхто не міг подумати, що в приміщення військово – цивільної адміністрації зайде російська ДРГ з розбитих десантників, що залишилися живі після бою на летовищі. Хлопці дали бій і ціною свого життя захистили людей в бомбосховищі. Ярослав вже реабілітований! Але ці процедурні юридичні питання потрібно буде довести до завершення. Дякую Валинтине за роботу. Доводь справу до завершення! Слава Герою!”, — так прокоментував пост адвоката Роман Коваль, який був разом із Гранітним в останньому його бою.