9 років за гратами проведе житель Рівного, який завдав ножові поранення знайомому

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

9 років за гратами проведе житель Рівного, який завдав смертельні ножові поранення своєму знайомому.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської окружної прокуратури 27-річного рівнянина визнано винним у нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Так, під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та у суді прокурором доведено, що 14 грудня 2016 року на той час ще 22-річний чоловік, будучи в стані алкогольного сп’яніння, в ході конфлікту з потерпілим, який прийшов вимагати повернення боргу, завдав йому 4 ножових поранення в ногу, чим спричинив чоловікові колото-різані рани із ушкодженням стегнової вени, що своєю чергою призвело до масивної крововтрати, від якої і помер потерпілий. 

Рівненський міський суд погодився із доводами прокурора і визнав чоловіка винним у вчиненні даного злочину та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Разом з тим, враховуючи, що обвинувачений незадовго до цього був засуджений за вчинення майнових злочинів до 4 років 3 місяців позбавлення волі та звільнений від відбуття покарання із встановленням іспитового строку, йому призначено остаточне покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Обвинуваченого взято під варту в залі суду.

Вирок законної сили ще не набрав. Сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Рівненська обласна прокуратура

 

Діліться корисною інформацією з друзями: