fbpx

88 гаражів демонтують у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Більше 80 гаражів та три МАФи демонтують у Рівному найближчим часом. Рішення про звільнення міської території від незаконно встановлених споруд ухвалили сьогодні на засіданні міськвиконкому.

Найбільше – 30 гаражів, заберуть від будинку №12, що на вулиці Буковинській. Приберуть 24 гаражі, що між будинками №№37 та 39, на вулиці Млинівській. Десяток незаконних споруд зникне з території біля будинку №11, що на вул. Д. Галицького. Приберуть незаконні гаражі і біля окремих будинків на вулицях Пластовій, Макарова, Є. Коновальця, Парковій та Дубенській.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Крім того, виконком погодив демонтаж трьох незаконних тимчасових споруд, встановлених підприємцями – павільйону на вул. Гетьмана Мазепи (біля будинку № 4а/6а), кіоску та металевого каркасу з елементами освітлення на вул. Короленка (біля будівлі №1а), а також споруду на вул. Данила Галицького (біля будинку №11).

Рекомендації про демонтаж тих чи інших незаконно встановлених споруд надає міська комісія з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд. Попередньо вона отримує та розглядає скарги від рівнян на такі об’єкти.