fbpx

7 порад по догляду за антипригарним посудом

Діліться інформацією з друзями:

Щоб антипригарний посуд протягом багатьох років був як новий, після кожного використання його треба ретельно мити всередині і зовні м’якими губками із застосуванням рідких мийних засобів.

1. Ніколи не використовуйте металевих щіток і абразивних порошків.

2. У антипригарному посуді готують на малому вогні.

3. Щоб позбутися «чорноти» на стінках посуду, їх треба протерти ватою, змоченою оцтом, потім змити водою.

4. Якщо у вас все ж таки пригоріла страва, каструлю треба наповнити розчином солі з водою і залишити на ніч. Потім каструлю ставлять на вогонь, щоб розчин закипів. Пригорілі часточки легко відстануть.

5. Ніколи не зберігайте продукти в антипригарному посуді. Антипригарні каструлі не є посудиною для зберігання продуктів. Знайдіть час, щоб правильно перекласти продукти в контейнери для зберігання після приготування. Кислі продукти також можуть пошкодити покриття, якщо їх тривалий час залишати в каструлі.

6. Уникайте різких перепадів температури. Дайте посуду з антипригарним посудом або посудом повністю охолонути перед зануренням у воду. Різкі зміни температури можуть призвести до деформації каструлі, що пізніше вплине на продуктивність приготування, а також може пошкодити антипригарне покриття.

7. Під час вкладання антипригарних сковорідок між ними розмістіть паперову серветку, щоб дно однієї каструлі не подряпило покриття іншої. Ви можете зробити те ж саме з антипригарним посудом для випічки, сковорідками та іншим посудом. Також можна знайти варіант зберігання посуду та посуду, який мінімізує контакт з антипригарним покриттям.

Ярина ЯРКО