fbpx

26 хворих у Сарненській ЦРЛ мають підтверджений діагноз COVID-19

Діліться інформацією з друзями:

У інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ станом на ранок 4 червня є двадцять хворих із діагнозом коронавірус, – повідомив головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк.

У тому числі п’ять пацієнтів – киснезалежні, стан здоров’я їх важкий, інших, середнього ступеню важкості.

У реанімації перебуває шість хворих, п’ятеро, у важкому стані, один пацієнт – вкрай важкий, на ШВЛ.

На обсервації знаходяться тридцять три пацієнти, всі з пневмоніями. За добу ушпиталили шість хворих. Це жителі м. Сарни (2), смт. Клесів, с. Ясногірка, с. Висове, м. Вараш.

– ПЛР результатів на даний час ми ще не маємо. Сьогодні мають надійти, закуплені нами тести на ІФА, тому думаю що скоро розпочнемо роботу по обстеженню наших всіх працівників. Вчора провели навчання лікарів і рентген-лаборантів щодо роботи на новому цифровому, мобільному рентген-апараті, який було придбано за кошти благодійників. На черзі отримання відеобронхоскопа. І це все завдяки нашим благодійникам. До кінця тижня, або на початок наступного, всім нашим працівникам, хто працює на рубежі боротьби з коронавірусом, буде виплачено додаткові оплати до 300% за квітень місяць. Щира дяка нашим благодійникам за повсякденну допомогу нашому закладу. Дякую БФ «Пацієнти України», в особі п. Пєхотіна, за допомогу ЗІЗ (1300 масок, 460 одноразових халатів), п. Політило «Сканія» надав допомогу у вигляді ремонту усього нашого транспорту, «Журавлина» надала допомогу овочами ( буряк, капуста, морква), мережа магазинів «Сам Маркет» в особі директора п. Новоросюка, надала бакалію ( крупи перлова, пшенична, ячміна, горох, рис, вівсяна), – наголосив Василь Іванюк.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»