До пілотного проєкту оновлених уроків інформатики долучиться навчальний заклад з Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Загалом було відібрано 50 шкіл для пілотного проєкту впровадження оновлених уроків інформатики.  Серед них є і заклад з Рівненщини – Козинський ліцей.

Ще до початку повномасштабної війни було анонсовано проєкт «Інформатика NewG», завдяки якому застарілі уроки інформатики змінюватимуть на сучасний лад, згідно з Новою українською школою.
Бажання долучитися до пілотного проєкту виявили 405 закладів освіти. Координаційна рада відібрала 50 закладів загальної середньої освіти, які відповідали вимогам. Серед них є і заклад з Рівненщини – Козинський ліцей.
Загалом же з обраних закладів:
  • 14 закладів — із сіл, селищ і селищ міського типу
  • 17 закладів — із міст
  • 13 закладів — з обласних центрів
  • 6 заклади — зі столиці
З повним переліком відібраних для пілоту закладів можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3O3oc0F
Старт пілоту запланований на 1 вересня 2022 року. Після доопрацювання та вдосконалення розроблені ресурси поширюватимуться на всі заклади загальної середньої освіти 1 вересня 2023 року та будуть у вільному доступі для всіх українців.
Оновлені уроки інформатики допоможуть понад 4 млн школярів здобути сучасні знання в новому цифровому світі.
Проєкт реалізовано в межах реформи IT-освіти за ініціативи Мінцифри та Міністерство освіти і науки України. Він впроваджується в рамках програми EU4DigitalUA, а саме її другого компоненту «Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу» (FIIAPP) і фінансується Європейським Союзом.