fbpx

У Радивилівській громаді оголошено триденну жалобу через загибель п’ятьох військовослужбовців

Діліться інформацією з друзями:

За територіальну цілісність країни біля населеного пункту Бахмут, що на Донеччині, 24 вересня 2022 року свій останній бій прийняли п`ятеро військовослужбовців із Радивилівщини.

Про це повідомляє Радивилівська громада на сторінці у Фейсбуці.

Всі військовослужбовці проходили підготовку у Радивилівській роті охорони, після чого були направлені у зону бойових дій.

Старший лейтенант ПРОКАЗЮК Юрій Іванович – 1967 р.н., житель с.Батьків Немирівського старостинського округу Радивилівської територіальної громади.

Молодший сержант ЮСЮК Ілля Юрійович 1992 р.н., житель с.Дружба Дружбівського старостинського округу Радивилівської територіальної громади.

Старший солдат ШУРИН Микола Леонідович 1995 р.н., житель с.Підзамче Підзамчівського старостинського округу Радивилівської територіальної громади.

Солдат НАЗИМКО Олександр Іванович (м.Вінниця), парамедик, бойовий медик роти, призваний Другим відділом Дубенського РТЦК та СП (м.Радивилів).

В боях за Україну під Бахмутом загинув також військовий-захисник із Козинської територіальної громади

Сержант ГРОЛЬДЮК Роман Петрович, 1994 р.н.,  житель с.Нова-Пляшева.

Розпорядженням міського голови, як вияв скорботи за загиблими на війні військовослужбовцями з Радивилівщини у територіальній громаді оголошено триденну жалобу з 27 вересня.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю мужніх Героїв, які віддали життя у запеклих боях за незалежність й територіальну цілісність України.
Радивилівська міська рада висловлює глибоке співчуття рідним та близьким загиблих. Підтримуємо Вас у час скорботи, розділяємо горе та біль від непоправної втрати. – йдеться в повідомленні.