Фейсбук заблокував сторінку секретаря Рівнеради

Діліться корисною інформацією з друзями:

Маразм російської пропаганди проник всюди. Схоже, навіть, в голови адмінів соціальної мережі «FACEBOOK»!

Про це повідомив секретар Рівненської міської ради Віктор ШАКИРЗЯН:

“Мою офіційну сторінку – заблокували! Поширення постів – обмежили!

Заблокували за пост про мурал, на якому ми вирішили увіковічити пам’ять загиблих захисників Маріуполя, рівнян, які в складі полку “АЗОВ” героїчно загинули в оточеній окупантами «Азовсталі»!

Виявляється, показати ескіз муралу з портретами загиблих азовців – адміністраторами прирівнюється до поширення небезпечної інформації, яка пропагує терористичну діяльність!

Коли слідчими органами РФ проти мене було порушено кримінальну справу, чи коли російські пропагандисти поливали брудом Рівне та його мешканців за швидко й ефективно проведену декомунізацію й дерусифікацію міста – до цього можна було навіть ставитись з гумором. Чого від них ще було чекати?

Але, коли соціальною мережею «FACEBOOK» блокуються пости, накладаються обмеження на акаунти за навіть найменшу згадку про «АЗОВ» – це вже, вибачте, маразм!

Таке враження, що хтось користується тими ж кремлівськими методичками, що і скабєєви з соловйовими.

Сторінку – заблокували! Нічого!

Головне, що мурал буде, пам’ять про наших загиблих захисників буде вшанована належним чином, а бійці полку «АЗОВ» є і залишиться для нас ГЕРОЯМИ!

Р.S. На місці керівників «FACEBOOK», я б придивився пильно до своїх співробітників! Пам‘ятаю, російські спецслужби якось уже «використали» цю соціальну мережу по повній, намагаючись вплинути на результати виборів у США. Дуже схоже, що граблі ті самі!”