fbpx

100 днів у Рівному волонтерська кухня готує для Збройних сил України

Діліться інформацією з друзями:

100 днів волонтерська кухні проєкту «То-Сьо» у Рівному готує для ЗСУ і не тільки.

Сто днів безперебійної роботи на добровольчому фронті – з 2 березня перші двісті порцій пішли на потреби роти гвардії та військових частин. Загалом за сто днів діяльності Волонтерської кухні ЗСУ та творчого об’єднання «То-Сьо» випущено майже 150 тисяч наборів гарячих сніданків, обідів та вечерь.

«Сто днів ми йдемо пліч-о-пліч із нашою армією. Сто днів ми готуємо для рот охорони, батальйонів, спецпідрозділів Служби безпеки та тих, хто потребує спеціального харчування переселенців» – каже шеф-кухар Роман Ковальчук. 

«За ці сто днів ми створили справжню команду. Готували на базових та польових кухнях. Частували іноземний легіон. А часом жили в казармах з солдатами та навчали їх кухарів. Сто днів ми робимо свою роботу на совість та з честю! За Україну та гідність бути Українцем! 

Я щиро дякую всій нашій команді: шеф-кухарям Назарію Антончуку, Роману Ковальчуку, Валентині Явстер, Роману Тимофієнкову, Вікторії Євтушок, Анні Сухецькій та їх помічникам, котрі працюють на базі Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу. Велика подяка командам кухарів та власникам ресторанів, що долучились: «Унісон», «New-York Street Pizza» (Злата Плаза), «7 П’ятниць», «Кант»,  «Броварня на Грушевського», «Лейк», «Бармаки».

Усім, хто нам допомагає: компанії «McDonalds», Рівненській єпархії Православної Церкви України, благодійному фонду «Скарбниця Надії», підприємству «ВІЛІС». Волонтерам: Сергію Затиннму, Інні Гурській, Андрію Тарасюку, Мирону Зайцю, Максиму Сорочинському, Олені Ярощук, ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини», ТОВ «Троянда», ТОВ «Рівне-Борошно», фірмам «Парті», «Арм-Еко», «Торгоборуд», «Продторгобладнання». А також усім, кого не зазначили – ви неймовірні!

Слава Україні! Слава Збройним силам України! Разом ми переможемо!» – коментує керівник Волонтерської кухні ЗСУ Руслан Плясуля. 

У цей складний час команда «То-Сьо» разом з McDonald долучились до організації свята Дня захисту дітей у Покровському Кафедральному Соборі. Влаштували зустріч волонтерів та військових з майстер-шефом Ектором Хіменесом-Браво.

Взяли участь в акції «Паска для друга». Пригощали обідом волонтерів з Німеччини та Польщі, а нещодавно організували вечерю для Національного президентського оркестру й складу театрального проєкту «Бій за Україну».

А також ми не забуваємо і про свій проєкт «Я – Історія». Попри неймовірну зайнятість, створюється концепція й сценарій документального фільму: «Я – Історія. Шлях до Перемоги». Це нова історія  про співпрацю волонтерів та армії. А екскурсії «Шумлять Жорна. Історія зі смаком» будуть відкриті знову. 

Все буде Україна! Перемога за нами! Слава Україні!

Слава Україні! Слава Збройним силам України! Разом ми переможемо!» – коментує керівник Волонтерської кухні ЗСУ Руслан Плясуля.