fbpx

Мережею поширюється шахрайська схема: роздача всім українцям 9,5 тис.

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Мережею шириться новина про роздачу всім українцям виплат у 9500 гривень. Це чергова шахрайська схема

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій..

“Добродії” створили фейкову сторінку українського порталу державних послуг і назвали його DIA (коректна офіційна назва – Дія). У графічних редакторах підробили шрифти справжньої Дії, наобіцяли роздати всім українцям по 9,5 тис. грн та не забули до цього всього додати промовистий заклик – “Переходь та отримай!”.

Деякі дописувачі у коментарях навіть закликають ділитися пін-кодами своїх карток, коли “там попросять” (чого робити категорично не можна),” – пише Центр стратегічних комунікацій.

Це нова шахрайська схема. Дія нікому і нічого не виплачує.

Насправді, сама «Дія» (від себе, зі своєї кишені) нікому і нічого не виплачує. На порталі державних послуг користувачі можуть подати електронну заявку на отримання допомоги (якщо ця опція доступна у вашому регіоні), а рішення щодо нарахувань ухвалюють державні органи. Виплати відбуваються винятково через державні фінансові установи – «ПриватБанк», «Ощадбанк» тощо.

Читайте також: Втрати ворога: знищено 16 танків, 13 бронемашин, 580 окупантів…

  • Верес, як і в попередній грі пропускає чотири м’ячі 
    Рівненський “Верес” провів чергову, вже четверту контрольну гру у нинішньому міжсезонні. У Рівному команда приймала представника Першої ліги – тернопільську “Ниву”. Матч, як і попередній з «Поліссям», пройшов у форматі 4-х таймів по 30 хвилин.