13-16 червня 29-й Кубок Світу з кікбоксингу WAKO, котрий проходив в Будапешті зібрав 3790 учасників із 50-ти країн світу, на яких збірна України посіла друге загальнокомандне місце. В складі національної збірної були й вихованці з Рівненської області.

Серед старших юнаків на татамі дві бронзові нагороди здобув Мірзоєв Еміль – вихованець СК” Будокан” (тренер Саєнко Ростислав). На жаль ще двом вихованцям вищевказаного тренера і спортивного клуба, а саме Полюховичу Захару, Кожевнікову Андрію, у важкій конкурентній боротьбі не вдалося вибороти медалі.

Збірна України посіла друге командне місце на 29-му Кубку Світу з кікбоксингу WAKO у Будапешті - фото 1

Успіх та перемоги у рівнян були в рингових дисциплінах серед юніорів:

• Воробей Андрій – третє місце (СК” Будокан”, тренер Саєнко Ростислав).
  • Капран Роман – третє місце (ДЮСШ №5 місто Рівне. Тренер Герман Олег та Саєнко Ростислав.
  • Голубков Максим – друге місце (ДЮСШ № 5. м. Рівне. Вихованець Заслуженого тренера України Романа Кроля).
  • Стюпко Денис – друге місце (Вихованець Романа Кроля та Івана Нечипорука).
  • Айрапетян Юрій – перше місце (СК “Гуцалюк Тім”. Тренер Гуцалюк Ігор).
  • Сурага Андрій – перше місце (СК” Гуцалюк Тім”. Тренери – Гуцалюк Ігор та Нечипорук Іван.

Знакові нагороди серед дорослих здобули Заслужений майстер спорту Мартинюк Аліна – третє місце (ДЮСШ №5. М. Рівне. – вихованка Романа Кроля).

Новак Іван – друге місце. Цьогоріч Іван був дебютантом такого рівня змагань та виборов у фіналі всі два раунди. Втім через розсічення брови головний лікар не дозволив кікбоксеру далі проводити поєдинок.

Як зазначають старші тренери татамі дисципліни Рівненської області Нечипорук Іван та рингових дисциплін Ігор Гуцалюк:

«Під час даного виступу рівненські вихованці продемонстрували високу динаміку у порівнянні з останніми чотирма роками. Окрім того, як зазначають тренери, – поєдинок це завжди війна інтелектів тренерського штабу та самих спортсменів. Тому до кожного виступу потрібно підходити системно та планомірно, знаючи всі сильні та слабкі сторони свого опонента, та вміння налаштувати спортсмена».

Окрім того, п’ятеро юніорів: Сурага Андрій, Айрапетян Юрій, Голубков Максим, Стюпко Денис, Капран Роман вже приступають до наступного важливого міжнародного старту – Чемпіонату Світу з кікбоксингу Wako серед юніорів, який пройде наприкінці серпня цього року також в Будапешті.

Вищевказаний міжнародний старт, як зазначають рівненські тренери, був розвідкою до Чемпіонату Світу. Тому є ще час для роботи над помилками.

Окрема подяка за підтримку спонсорам, батькам – за довіру, а ЗСУ – за захист!