З міста Лева рівняни привезли «бронзу»

У своєму заключному матчі на «Кубку Львівщини» рівненський «Кардинал» здобув яскраву перемогу у грі за третє місце. Наші земляки «змели» житомирський «ІнБев» – 6:2.

Першими забили якраз житомиряни –  на третій хвилині Денис Бланк відкрив рахунок. Проте, вже до перерви «Кардинал-Рівне» відзначився чотири рази – забивали Анатолій Мілінький, Володимир Кручок, Максим Мануйленко і Олександр Басич.

І хоча  після відпочинку Роман Бакум сквитав один м’яч, однак той же Басич і  Роман Горпинич  встановили остаточний підсумок «бронзової» зустрічі – 6:2.

Окрім «бронзи», в активі рівнян і особиста відзнака  – найкращим гравцем захисного спрямування став Анатолій Мілінький.

А переможцем львівського турніру став херсонський «Продексім», який у фіналі переграв львівську «Енергію».