верес врятувався від поразки на останніх секундах

“Верес” врятувався від поразки на останніх секундах

Гол чорногорського нападника «Вереса» Марко Мрвальєвича з пенальті вже на компенсованих до основного часу хвилинах приносить його команді у матчі з столичним «Динамо» –  1:1!

До Рівного «динамівці» приїхали із п’ятиматчевою переможною серією, тоді ж як «Верес» три своїх попередні гри у чемпіонаті програв.

Сам матч розпочався із понад півгодинним запізненням – через сигнал повітряної тривоги. Втім, вже у дебюті гри команди обмінялися гольовими моментами. «Вересівець» Марко Мрвальєвич метрів з десяти метрів не зумів переграти голкіпера киян Георгія Бущана. Натомість відповідь гостей була миттєвою – вільний Назар Волошин, отримавши пас Владислава Кабаєва, переграв воротаря «Вереса» Богдана Когута. Спрацювало неписане футбольне правило – не забиваєш ти, забивають тобі…

Тут же, не даючи опам’ятатися рівнянам, кияни могли швидко забити ще. Але після потужного удару Олександра Андрієвського «Вереса» врятувала поперечина воріт.

Перед перервою рівняни мали два сприятливі моменти, щоб змінити хід гри, але не скористалися ними.

Після відпочинку гра перейшла в спокійне русло, втім «динамівці» диктували хід подій. Але – безрезультатно.

А ось рівняни,чим ближче до фінального свистка, тим більше атакували. І досягли свого. Вже на третій компенсованій хвилині Михайло Шестаков перепасував м’яча на Марка Мрвальєвича, якого у своєму штрафному майданчику гостей збив легіонер киян Беніто.

Арбітр Дмитро Панчишин спершу не розібрався у ситуації і призначив штрафний на користь «Динамо». Але після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота «Динамо». А Марко Мрвальєвич одинадцятиметровий реалізував чітко – 1:1!

Радощам і емоціям рівненських уболівальників не було меж! Нічия з фаворитом матчу – як перемога!!!

Читати також: До ювілею Шевченка у Радивилові створили патріотичний стінопис