верес минай

“Верес” не зміг здобути перемоги над закарпатцями

У черговому турі української Прем’єр-ліги рівненський “Верес” приймав команду ФК “Минай” із Закарпаття, яка також знаходиться неподалік у турнірній таблиці від рівненського клубу.

Гра була доволі напружена. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю. А основні події розгорнулися вже після відпочинку.

Спочатку на 54 хвилині відмінно зіграв Андрій Блізніченко, який в останніх матчах є справжнім лідером “Вереса”, забив гол. Щоправда, радість рівнян була недовгою через декілька хвилин закарпатці, а саме Твердохіб вирівняв становище – 1:1. До кінця зустрічі, попри атаки рівненського клубу, рахунок не змінився.

Отож, рівненський клуб залишається на 12-й позиції у турнірній таблиці.

А в наступну п’ятницю “Верес” прийматиме ПФК “Львів” аутсайдера турніру.