fbpx

Велоспільнота на Рівненщині закликає до флешмобу заради перемоги

Діліться інформацією з друзями:

Війна! Час, коли весь цивілізований світ згуртований на підтримку України.
Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я» «Спорт для всіх» «Рівненська обласна рада за підтримки НОК України в Рівненській області та веломагазину «Рівело» запрошує всіх бажаючих долучитися до міжнародного проекту «30 днів велосипеду» («30 днів» на велосипеді») .

Вперше ми пропонуємо брати участь не заради кілометрів і призів, а заради Перемоги. Учасники, які зареєструються, отримають персональну картку або можуть скористатися універсальною.

Метою цьогорічного флешмобу є стимулювання активного дозвілля серед населення різного віку Рівненщини, як різновиду психологічного розвантаження у воєнний час та мотивація повернутися до мирного життя, поширення інформації у міжнародних велоспільнотах про російську агресію та її наслідки.

Плануємо охопити участю у флешмобі аматорів велоспорту, залучити нових учасників, у тому числі вимушено переміщених осіб, з метою використання велосипеда як транспорту, для прогулянок, реалізувати у області проєкт «30 Days of Biking», мотивувати усіх охочих бути з нами – висловити свою громадянську позицію щодо повномасштабного і цинічного вторгнення російської федерації в Україну та на підтримку Збройних сил України.

Долучайтеся до цього інформаційного спротиву. Розкажіть про цю ініціативу друзям… Нехай увесь світ бачить, що ми разом. Тримаймося! Все буде Україна!

 Реєстрація на отримання персональної картки за посиланням

https://forms.gle/BbLxmiAW66SWh4tx7

Цього року ми використовуємо такі хештеги

#stoprussianaggression #30DaysofBiking #30DaysofBikingRivneregion

Детальніше про Флешмоб за посиланням https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2576