В Рівному відбулися чергові поєдинки у чоловічій баскетбольній першій лізі

На майданчику спорткомплексу НУВГП відбулося «рівненське» дербі: зустрічалися БК «Рівне»-ОСДЮСШОР  і сарненський «Маяк». Щоправда, у складі «Маяка» грають переважно досвідчені київські баскетболісти, які свого часу виступали і у вищій лізі.

Тим не менше, юні рівняни дали бій суперникам.  У суботу після першої половини гри лідирували господарі – 31:30. Лише після відпочинку «Маяк» досяг перемоги – 76:62.

Натомість, у повторній зустрічі гості одразу заволоділи ініціативою і, здавалося, рівнян вже нічого не врятує. Перша чверть – 32:15, друга – 17:13. Однак вже у третій десятихвилинці гравці БК «Рівне» змогли переламати хід гри – 28:16. Все вирішувалося в останні десять хвилин. Рівняни впевнено диктували суперникам свою волю і на 38-ій хвилині Віктор Лемішко зрівнює рахунок – 73:73. А ще за хвилину після трьочкового кидка Валентина Шептицького наша команда вийшла вперед – 76:73. Однак втримати перевагу не вдалося. Спочатку досвідчений Вадим Довідний відповів таким же дальнім кидком, за п’ять секунд до фінального свистка Олег Станішевський здобуває перемогу для «Маяка» – 78:76.

У нас 18 очок набрав Вадим Коблюк, по  17 – Андрій Подолянко та Валентин Шептицький.