В Оржеві півтори сотні студентів “Робили як олімпійці”

Діліться корисною інформацією з друзями:

Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» («Роби як олімпійці») знову збирає юнаків та дівчат. Цього разу захід відбувся в лісовому масиві біля смт Оржів Клеванської територіальної громади, а його учасниками стали студенти Рівненського державного гуманітарного університету та Міжнародного економіко-гуманітарного університет імені академіка Степана Дем’янчука.

У заході взяли участь півтори сотні студентів, для яких організатори підготували насичену спортивну програму. Спочатку всі присутні долучилися до динамічної розминки, яку провели студенти РДГУ під керівництвом Ілони Панчук, викладачки кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту. Потім всіх учасників запросили випробувати себе у конкурсах з накидання кілець на конуси, набивання м’яча для тенісу настільного, обертання гімнастичних обручів та стрибків через скакалку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Традиційно, як і у кожних змаганнях, були визначені свої переможці. Отже, ними стали:

  • Конкурс «Гімнастичний» – Софія Юженко та Тетяна Головенко;
  • Конкурс «Скакалка» – Христина Кондратюк та Марія Прядун;
  • Конкурс «Настільний теніс» – Ілля Симончук та Надія Самойлова;
  • Конкурс «Кільця» –  Марія Прядун та Ілля Симончук.

В Рівненській області вже декілька років поспіль його реалізацією займається Відділення Національного олімпійського комітету України за підтримки комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Переможці отримали призи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, а всім учасникам заходу дісталися брендовані сувеніри НОК України.

Завершився захід традиційним спільним фото на згадку.