fbpx
Нагороди.

В адаптаційному центрі в Рівному відбулися дитячі змагання

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині функціонує Адаптаційний центр, який створили в межах міжнародного партнерства з Польщею. Там проводять спеціальну адаптивну реабілітацію. За пів року своєї діяльності його відвідало вже понад сто осіб.

Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, який відвідав заклад і взяв участь у фінальному турнірі з адаптивних ігор.

Учасники змагань.

«Сьогодні тут змагається 4 команди школярів. Це діти ВПО та діти з особливими освітніми потребами. Такі турніри – не про спортивну конкуренцію чи медалі, а про перемогу над собою. Адаптивні ігри вдосконалюють сприймання і реагування, розвивають вміння аналізувати і приймати правильне рішення, формують здібності. Це ще один центр, який надає реабілітаційні послуги. Тут покращують ментальне здоров’я, а також підвищують функціональну діяльність всього організму», – сказав Сергій Подолін.

Під час змагань.

Спеціальна адаптивна рухова реабілітація допомагає розвивати моторику, покращує психологічний стан та підвищує тактильну й рухову чутливість, удосконалює рухову функцію людини.

Змагання пройшли в польсько-українському Адаптаційному центрі, який розташований в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Степана Дем’янчука

Центр здійснює свою діяльність в рамках польської грантової програми «RITА – зміни в регіоні», оголошеної фондом «Освіта для демократії», що реалізується спільно з польським партнером – Stowarzyszenie AZS WSG.

Читайте також: На базі госпіталю у Клевані працюватиме лабораторія стовбурових клітин