У волинському дербі перемогу здобули рівняни

У суботу та неділю у Рівному відбулося двоматчеве рівненсько-волинське «дербі» – у вищій лізі грали лідери групи 2: БК «Рівне-ОШВСМ» приймав «Старий Луцьк-Університет».

Обидва матчі вийшли напруженими та цікавими, а їх доля вирішувалася мало що не з фінальним свистком.

У першій зустрічі рівняни протягом трьох чвертей наздоганяли суперника. І лише четверту десятихвилинку виграли. Після двох фантастичних трьох очкових влучань від Тараса Шанюка наші баскетболісти на останніх секундах зрівняли рахунок і перевели гру в овертайм. А в додаткові п’ять хвилин господарі виглядали потужніше – 14:8 і в підсумку перемогли — 93:87.

Найрезультативнішим у рівнян став Євген Коровяков – 25 очок. У Тараса Шанюка – 19, Олександра Шепелєва – 18.

Недільна гра пройшла за схожим сценарієм, однак обійшлося без овертайму. Підопічні Михайла Перевєрзія вирішили поберегти нервові системи наставникам і перемогли в основний час – 74:67 (16:17, 17:14, 23:19, 18:17). А серед найрезультативніших – Олександр Шепелєв (19), Євген Коровяков (13) і Андрій Калашніков (10).

Рівняни одноосібно очолюють свою групу, а наступні три тури зіграють у гостях – Черкасах, Львові та Одесі.